Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Październik 2017

Spotkanie z gitarą

W środę 25 października 2017 roku odbyły się warsztaty muzyczne pt. „Gram i ja”, prowadzony przez Waldemara Jednoróga - Prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Edukacji Artystycznej „Nasz Talent” oraz Macieja Pietryka - nauczyciel gry na gitarze.

zobacz więcej

Dzień papcia

Bambosze, łapcie, laczki, papcie, papucie, pantofle – określeń jest wiele, ale nieważne jak je nazywasz, ważne czy je masz!

zobacz więcej

Pasowanie na ucznia

13 października 2017 roku o godzinie 1300 odbyło się– Pasowanie na Ucznia Klasy Pierwszej Szkoły Podstawowej nr 7 .Wśród pierwszaków panowało wielkie poruszenie. Uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum powitali swoich młodszych kolegów, zachęcając ich uśmiechami i ciepłymi słowami wierszy.

zobacz więcej

Światowy Dzień Uśmiechu

6 października 2017 r obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu! To był jeden z najweselszych dni w roku. Przypomnieliśmy zabieganym, że uśmiech jest niezbędny w życiu: pomaga znieść przeciwności losu, uczy dystansu do drobnych niepowodzeń, ułatwia kontakty międzyludzkie.

zobacz więcej

Pielgrzymka Diecezjalna do Lichenia

4 października 2017 roku uczniowie klas trzecich pod opieką wychowawców i księdza Krzysztofa Kuranta wzięli udział w Pielgrzymce Diecezjalnej do Lichenia.

zobacz więcej

Dzień Chłopca

Z okazji DNIA CHŁOPCA ogłosiliśmy Dzień Krawata.
Były życzenia, zdjęcia i słodkości.

zobacz więcej

Ogólnopolska Zbiórka Żywności

29 i 30 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wzięli udział w kolejnej Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności - akcji zorganizowanej przez Bank Żywności pod hasłem: Zmień dietę Sebastiana i innych potrzebujących dzieci.

zobacz więcej