Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Marzec 2020

"Siódemka w obiektywie"

zobacz więcej

Rekrutacja - dołącz do "Siódemki" (aktualizacja)

Informujemy, że rekrutacja do klas pierwszych przebiega zgodnie z wcześniej ustalonym kalendarzem. Prosimy o logowanie się w systemie ->> https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/konin/

Następnie możecie Państwo przesłać dokumentację w formie skanów lub fotografii  na skrzynkę mailową szkoły:

  • sekretariat@sp7.konin.pl
  • lub ePUAPem

Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły pod nr tel. 63 243 11 90.

Inne szczegóły w dziale REKRUTACJA oraz na stronie elektronicznego naboru.

zobacz więcej

Nauczanie na odległość

Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r.w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 poz. 493). w dniach 25 marca - 10 kwietnia 2020 r. wprowadzone zostały w naszej szkole zasady prowadzenia nauczania na odległość.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji nauczania zdalnego zostały przesłane do Państwa za pomocą e-dziennika.  Proszę się zapoznać. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z wychowawcami klas lub z dyrektorem szkoły.

Dyrektor Szkoły
Paweł Kawka

 

zobacz więcej

Drzwi Otwarte - odwołane

Uwaga!

Postępując zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej - ODWOŁUJEMY zaplanowane na czwartek 19 marca 2020 roku DRZWI OTWARTE.

zobacz więcej

Zawieszenie zajęć 12-25 marca

Szanowni Rodzice,

informuję, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje zawieszone. 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) uczniom, którzy przyjdą do szkoły, zostaną zapewnione zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, w godzinach pracy świetlicy szkolnej, tj. od 7:15 do 16:30. W dniach tych funkcjonować będzie stołówka szkolna.
Od poniedziałku 16 marca do 25 marca br. szkoła będzie zamknięta.
Proszę śledzić na bieżąco informacje w dzienniku elektronicznym.


Paweł Kawka
Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 7
w Koninie

zobacz więcej

W przychodni weterynaryjnej

Wizyta uczniów klasy 2a w Przychodni Weterynaryjnej u Pana Weterynarza Adama Hauke była prawdziwą przygodą i cudownie spędzonym czasem. Poznaliśmy tajemicę zawodu weterynarza oraz wiele innych ciekawostek o zwierzętach.

zobacz więcej

"Zwierzęce lekturki spod chmurki"

W dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy klasowy konkurs pięknego czytania "Zwierzęce lekturki spod chmurki". Wspaniale było uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy Rodzicom za upominki. Brawo 2a.

 

zobacz więcej

Płatności za obiady - marzec

Wpłaty za obiady za miesiąc marzec można dokonywać na konto 38 1560 0013 2015 2806 7076 0001. W tytule wpisać należy: imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc, za który dokonywana jest płatność. Wpłaty należy dokonać do 10 marca 2020 r.

Odpłatność za obiady za miesiąc marzec 2020r. wynosi 77,00 zł. 

zobacz więcej