Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Kwiecień 2020

Rekrutacja

Uwaga! Rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 11/2020 Prezydenta Miasta Konina z dnia 27 stycznia 2020 roku w sprawie elektronicznego naboru uczniów na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych - wyniki postępowania rekrutacyjnego podane zostaną do publicznej wiadomości w dniu 04.05.2020 r. o godz. 14.00 w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

zobacz więcej

Święta Wielkanocne

W ten świąteczny czas wszyscy pracownicy SIÓDEMKI życzą Państwu i Sobie:
wiary w sens życia,
serca otwartego na nadzieję,
obecności bliskiego, który pomoże przezwyciężyć wszystkie trudności,
uśmiechów, które ratują nam życie,
szczęścia, które pozwala lżej oddychać,
pracy, która pomaga być.
W zdrowiu i miłości wyglądajmy lepszego jutra.


zobacz więcej

BIBLIOTEKA - POLECA

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie bardzo ważne jest wzajemne wsparcie. Dlatego też biblioteka szkolna zachęca do korzystania z zasobów internetowych zawierających lektury szkolne, inne książki, audiobooki, czasopisma, filmy, można też wybrać się na wirtualny spacer do muzeum. Na razie nie możemy się spotkać, ale możecie poczytać, oglądać, rysować bezpiecznie w domu. Do zobaczenia wkrótce w naszej szkolnej bibliotece. Czekam na spotkanie z Wami. Życzę zdrowia i pasjonującej lektury.

CZYTAMY, SŁUCHAMY, OGLĄDAMY!!!
Polecam strony z książkami i nie tylko:

Stowarzyszenie Unia Literacka przygotowało niezwykłą akcję: UL z książkami, czyli wyjątkowy festiwal literacki. Codziennie o 18 literaci czytają i rozmawiają.
W tygodniu dla młodzieży i dorosłych, a w weekendy dla młodszych czytelników. Wszystkie nagrania dostępne są na stronie Unia Literacka.

Do miłego spotkania w bibliotece.

Pozdrawiam, K. Pawłowska

zobacz więcej