Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Wrzesień 2020

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września przypadał Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto ma na celu promocję książek i głośnego czytania. Dzień ten został ogłoszony w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Patronką wybrano Joannę Porazińską. Książki to jedno z najlepszych źródeł wiedzy dla dzieci, do tego rozwijają wyobraźnię , pamięć i poszerzają słownictwo. Głośne czytanie jest motywem przewodnim tego święta i dlatego też biblioteka szkolna zorganizowała Konkurs Głośnego Czytania, w którym brali udział uczniowie z klas II: Skoczylas Fabian, Śmigielski Jakub, Walczak Laura, Korzeniowski Paweł, z klas III: Sztamblewski Bartosz, Powietrzyńska Olga, Pawłowska Laura, klasy IV : Szadurski Piotr, Michalska Matylda, klasa VI: Leśniewska Wiktoria. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za udany debiut. Pamiętajmy jednak by Święto obchodzić każdego dnia, a jeśli każdy poświęci na nie choćby 30 minut, będzie to duży sukces.

zobacz więcej

Dzień Pustej Klasy w SIÓDEMCE!

Korzystając z ostatnich promieni słońca przystąpiliśmy do akcji Dzień Pustej Klasy. Opuściliśmy budynek szkoły i ruszyliśmy w teren. Na świeżym powietrzu powtarzaliśmy, gdzie jest ręka prawa, a gdzie lewa, liczyliśmy uczniów w pierwszym, drugim i trzecim rzędzie, dodawaliśmy ich i odejmowaliśmy, czytaliśmy fragmenty ulubionych książek, szyfrowaliśmy wiadomości, szukaliśmy oznak jesieni oraz klonu, robiliśmy jesienne bukiety, opisywaliśmy liście, pisaliśmy sprawdzian z historii, utrwalaliśmy to be, or not to be, ćwiczyliśmy orientację przestrzenną, kierunki prawej i lewej strony, utrwalaliśmy pojęcia za, przed, obok, naprzeciwko, poznawaliśmy litery, uprawialiśmy sporty ekstremalne i szaleństwa na placu zabaw. Był relaks na trawie i piknikowe pogaduszki. Było fantastycznie!

zobacz więcej

Międzynarodowy Dzień Kropki

zobacz więcej

Płatności za obiady - październik

Wpłaty za obiady za miesiąc październik prosze dokonywać na konto 38 1560 0013 2015 2806 7076 0001. W tytule wpisać należy: imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

Wpłaty należy dokonać od 1 do 10 października 2020 rOdpłatność wynosi 73,50 zł. 

zobacz więcej

Konkursu na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego.

 1. Nazwa i adres jednostki ( miejsce wykonywania pracy):

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie, ul. Wyszyńskiego 44, 62-510 Konin

 1. Określenie stanowiska urzędniczego : główny księgowy
 2. Wymiar etatu : 6/8
 3. Rodzaj umowy : umowa o pracę

WYMAGANIA ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM :

Głównym księgowym może być osoba, która:

 • ma obywatelstwo polskie;
 • ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
 • nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe;
 • posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego;
 • spełnia jeden z poniższych warunków:
 1. ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości,
 2. ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości,
 3. jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów,
 4. posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, na podstawie odrębnych przepisów.

Cała treść ogłoszenia wraz z kwestionariuszem znajduje się w załaczniku

Załączniki

zobacz więcej

Płatności za obiady - wrzesień

Wpłaty za obiady za miesiąc wrzesień prosze dokonywać na konto 38 1560 0013 2015 2806 7076 0001. W tytule wpisać należy: imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

Wpłaty należy dokonać od 1 do 10 września 2020 r. W tym miesiącu obiady będą wydawane od 7 września.

Odpłatność za obiady za miesiąc wrzesień 2020r. wynosi 63,00 zł. 

zobacz więcej