Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Październik 2020

Dyżur pedagoga szkolnego

Dzień dobry Państwu,
w związku z nieobecnością uczniów klas czwartych i szóstej w szkole spowodowaną sytuacją wyższej konieczności, uprzejmie informuję, że nadal pozostaję do dyspozycji Państwa i Państwa dzieci, a naszych uczniów, w godzinach pracy:

  • poniedziałek 8.00 - 12.00
  • wtorek 8.00 - 13.00
  • środa 8.00 - 12.30
  • czwartek 8.00 - 13.00
  • piątek 8.00 - 11.30

Proszę o kontakt poprzez dziennik elektroniczny.
Jeżeli zaistniałaby potrzeba udzielenia wsparcia i pomocy w sytuacji nagłej, podaję mój numer prywatny: 605 107 410 i absolutnie proszę o kontakt.
Pozdrawiam Państwa, proszę o przekazanie tej informacji Państwa Dzieciom.
Pozostając w szacunku i życząc Państwu i Państwa Dzieciom zdrowia


Pedagog szkolny
Jolanta Pietrzyk

zobacz więcej

Galeria konkursu "Zwierzę - mój Przyjaciel"

W ramach akcji związanych z Miesiącem Dobroci dla Zwierząt, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny. Tematyka dotyczyła zwierząt i przyjaźni, jakie możemy z nimi nawiązywać. Ilość i i jakość prac zaskoczyła organizatorów. Prace przekazane na konkurs są świetne i ukazują pięknych - zwierzęcych przyjaciół. 

zobacz więcej

Uwaga

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w porozumieniu z organem prowadzącym informuję, że od dnia 24 października 2020 r. do dnia 8 listopada 2020 r. ogranicza się funkcjonowanie szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w zakresie dotyczącym klas IV–VIII.
W związku z tym od poniedziałku 26 października lekcje w klasach czwartych i szóstej będą odbywały się według aktualnego planu. Zajęcia prowadzone będą on-line przez komunikator Teams z wykorzystaniem dźwięku i obrazu.
W klasach I-III nauka przebiega bez zmian, w budynku szkoły. Na terenie szkoły zawieszone zostają wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone przez organizatorów zewnętrznych.
Stołówka i świetlica pracują bez zmian.
Uczniowie klas czwartych i szóstych, w listopadzie, otrzymają odliczenie za niewykorzystane obiady.
Proszę Państwa o ograniczenie przebywania dzieci w świetlicy szkolnej.
Prośba wynika z troski o bezpieczeństwo Nas wszystkich. W świetlicy zachowywane są wszelkie normy reżimu sanitarnego, ale jest to bardzo trudne w dużej grupie dzieci i przy problemach kadrowych (wielu nauczycieli przebywa na zwolnieniu lekarskim lub na kwarantannie).
Proszę również o dopilnowanie, aby uczniowie mieli ze sobą maseczki. To bardzo ważne w aktualnej sytuacji.
O kolejnych decyzjach lub zmianach będę Państwa informował na bieżąco. Proszę o śledzenie informacji w e-dzienniku i na stronie internetowej szkoły.
 
Pozdrawiam
Paweł Kawka
Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie

zobacz więcej

Koronawirus - dbajmy o siebie wzajemnie!

Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Ispektor Sanitarny poprzez film promouje zasady bezpiecznego zachowaia w czasie epidemi COVID-19

 

zobacz więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Miesiąc Dobroci dla Zwierząt

Październik czas....START! Nowy miesiąc rozpoczynamy od przypomnienia, że październik jest Miesiącem Dobroci dla Zwierząt. W ramach wolontariatu i bezinteresownej pomocy, wspólnie z naszymi Wolontariuszami, organizujemy zbiórkę. Wszystko dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Zbieramy ręczniki papierowe i płyny do prania. Pomagajmy i zbierajmy razem!

zobacz więcej

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 r. przypadał X World Multiplication Table Day, czyli Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

zobacz więcej