Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Styczeń 2021

Nauczanie stacjonarne 18-31.01.2021 r.

Szanowni Rodzice,

w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie.

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom pracować będziemy zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas oraz procedur obowiązujących w naszej szkole.

Wznawia działalność stołówka szkolna, biblioteka, świetlica oraz zajęcia dodatkowe.

Z poważaniem

Paweł Kawka

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie

zobacz więcej

Nauczanie zdalne 18-31.01.2021 r.

Szanowni Rodzice,

w związku z Roporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie szkół podstawowych w zakresie klas IV-VIII.

Zajęcia prowadzone będą on-line z wykorzystaniem e-dziennika oraz połączenia przez komunikator Teams z wykorzystaniem dźwięku i obrazu. Za pomocą tych komunikatorów odbywać się będą również zajęcia dodatkowe.

Z poważaniem

Paweł Kawka

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie

zobacz więcej

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych

W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Ponadto – w odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii – powstała poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”. Rozpocznie ona swoją działalność 1 stycznia 2021 r.

Więcej na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

zobacz więcej