Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Czerwiec 2021

"Nocka w szkole" - moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń!

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ciężką pracą. Miło czasem oderwać się od podręczników szkolnych i spojrzeć na szkołę z innej, mniej oficjalnej strony. Taką okazję mieli uczniowie klas IIc i IIIa, którzy odpowiednio przygotowani (wyposażeni w poduszki, śpiwory, zapasy żywności i oczywiście mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia) wzięli udział w „Nocy w szkole”.

zobacz więcej

Szkolny konkurs recytatorski z okazji Światowego Dnia Poezji

SIÓDEMKA LUBI POEZJĘ ...

W naszej szkole dużo uczennic i uczniów lubi poezję. Świadczy o tym szkolny konkurs recytatorski z okazji Światowego Dnia Poezji, który odbył się 9 i 10 czerwca 2021 r. dla klas I, II, III, IV. 

zobacz więcej

SIÓDEMKOWE bicie rekordów

We wtorek 1 czerwca odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Uczniowie ustanawiali rekordy szkoły w pięciu konkurencjach, w różnych kategoriach wiekowych.

Wszystkim uczniom gratulujemy uzyskanych wyników.

Radzie Rodziców dziękujemy za zakup „zdrowych przekąsek” dla naszych zawodników, a uczniom z klasy 6a za pomoc w przeprowadzaniu konkurencji sportowych oraz oprawę muzyczną.

Poniżej publikujemy Tabele rekordów.

 

zobacz więcej