Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności Luty 2023

Magiczny wieczór

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie podczas balu ósmoklasisty

Bal rozpoczął się tradycyjnie – powitaniem wszystkich przez dyrektora szkoły – pana Pawła Kawkę oraz uroczystym polonezem, tańczonym przez wszystkich uczniów klasy ósmej.  

zobacz więcej

OKAŻ WSPARCIE: USZYJ MISIA, USZYJ LALKĘ

Plakat akcji charytatywnej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji! Tym razem bawimy się i pomagamy! Wierzymy w Wasze wielkie serca!

❤️❤️❤️

Wolontariusze z SIÓDEMKI

zobacz więcej

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Uczniowie uczestniczący w balu karnawałowym

25 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko - nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  

Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.  

Dzień ten dostarczył wielu przeżyć i miłych wrażeń. 

zobacz więcej

Walentynki z mruczkiem w tle

Samorząd Uczniowski rozdaje walentynki

Tyle miłości, przyjaźni, dowodów sympatii i innych ciepłych uczuć już dawno nie było w naszej szkole. A to wszystko za sprawą przypadających na 14 lutego walentynek.

zobacz więcej

Siódemka otwiera się na nowe możliwości!

ERASMUS+

Z nieukrywaną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała Akredytację w sektorze Edukacja szkolna w ramach akcji 1 programu Erasmus +.

Przyznanie akredytacji umożliwia korzystanie z ułatwionej formy wnioskowania o dofinansowanie projektów w latach 2023-2027. Uzyskaliśmy zatem bilet wstępu do programu i stałe członkostwo w programie unijnym.

 

zobacz więcej