Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Bal Wspomnień

W sobotę, 3 lutego 2018 roku  w naszej szkole odbył się Bal Wspomnień. Bohaterami tego wieczoru byli uczniowie klas trzecich - piękne dziewczęta w kolorowych sukienkach i przystojni chłopcy w eleganckich garniturach.

zobacz więcej

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 7

31 stycznia sala gimnastyczna SIÓDEMKI zamieniła się na kilka godzin w salę balową. Wśród pierwszoklasistów oraz gości z zaprzyjaźnionych przedszkoli królowały – księżniczki, rycerze, piraci, damy, kowboje, czarodzieje, klowni, piłkarze, wróżki, królewny, delikatne motylki, policjanci oraz superbohaterowie z kreskówek.

zobacz więcej

Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia w naszej Siódemce odbyła się uroczystość, na którą licznie przybyli wyjątkowi Goście - Babcie i Dziadkowie. To właśnie im pierwszaki dedykowały swój występ. 

zobacz więcej

Spotkanie z dużym ekranem

Klasa 1a i 1b kolejny raz spotkała się z dużym ekranem w celu obejrzenia filmu pt. "Blanka".

zobacz więcej

Akademia Filmowa

"Rakieta" to film o dorastaniu i braniu odpowiedzialności za bliskich. Mogliśmy się o tym przekonać 8.01.2018 r. biorąc udział w AF.

zobacz więcej

Jasełka w Siódemce

„Jest taki dzień, tylko jeden, raz do roku” - mówią słowa znanej piosenki. Do Siódemki nie jeden raz, ale coraz częściej przybywają zaprzyjaźnione przedszkolaki wraz z opiekunami.

zobacz więcej

Siedem minut po północy

Seans "Siedem minut po północy" to prawdopodobnie jeden z najlepszych prezentów, który udało się spełnić AF 13.12.2017.

zobacz więcej

Siódemkowe świąteczne drzwi otwarte

W świątecznym klimacie 8 grudnia 2017 roku odbyły się w naszej szkole drzwi otwarte. Zaprosiliśmy na nie przyszłych pierwszo- i czwartoklasistów wraz z rodzicami.

zobacz więcej

Podaruj książkę bibliotece szkolnej

Do końca listopada trwała w bibliotece akcja charytatywna „Podaruj książkę”. Zbierane były książki adresowane szczególnie do uczniów nauczania wczesnoszkolnego.

zobacz więcej

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych w Siódemce

7 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej. Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach - szkoła podstawowa i gimnazjum.

zobacz więcej