Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności 2018

Wielkopolska-mała ojczyzna

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie upamiętnili rocznicę Powstania Wielkopolskiego, jedynego zrywu patriotycznego w historii Polski zakończonego zwycięstwem naszego narodu. Uczniowie klas I SP oraz II i III gimnazjum w prezentacji słowno-muzycznej przedstawili na forum szkoły historię i rolę Powstania Wielkopolskiego.

zobacz więcej

Bal Wspomnień

W sobotę, 3 lutego 2018 roku  w naszej szkole odbył się Bal Wspomnień. Bohaterami tego wieczoru byli uczniowie klas trzecich - piękne dziewczęta w kolorowych sukienkach i przystojni chłopcy w eleganckich garniturach.

zobacz więcej

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 7

31 stycznia sala gimnastyczna SIÓDEMKI zamieniła się na kilka godzin w salę balową. Wśród pierwszoklasistów oraz gości z zaprzyjaźnionych przedszkoli królowały – księżniczki, rycerze, piraci, damy, kowboje, czarodzieje, klowni, piłkarze, wróżki, królewny, delikatne motylki, policjanci oraz superbohaterowie z kreskówek.

zobacz więcej

Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia w naszej Siódemce odbyła się uroczystość, na którą licznie przybyli wyjątkowi Goście - Babcie i Dziadkowie. To właśnie im pierwszaki dedykowały swój występ. 

zobacz więcej

Spotkanie z dużym ekranem

Klasa 1a i 1b kolejny raz spotkała się z dużym ekranem w celu obejrzenia filmu pt. "Blanka".

zobacz więcej

Akademia Filmowa

"Rakieta" to film o dorastaniu i braniu odpowiedzialności za bliskich. Mogliśmy się o tym przekonać 8.01.2018 r. biorąc udział w AF.

zobacz więcej