Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Akademia Filmowa "Otwórz oczy"

28 listopada 2017 r. klasy II i III gimnazjum były na małym, wielkim filmie, który zdobył uznanie krytyki i ogromną popularność wśród widowni. W czym tkwi fenomen opowieści o pewnej wygadanej nastolatce, w tej roli Eleen Page? Najprostsza odpowiedź brzmi w całkowitej bezpretensjonalności i świeżości spojrzenia. Zero moralizatorstwa, pouczania i misji. Zero zużytych kalek, w zamian za to błyskotliwe dialogi i świetna gra aktorska. Inteligentna komedia, która jest najnormalniej w świecie uczciwa wobec wrażliwości i inteligencji widza. Film Jasona Reitmana jest kolejnym dowodem na to, że jak się chce, to można. Wystarczy zebrać na planie zapalonych do pracy ludzi, którym da się odrobinę twórczej wolności. Film porusza problem ryzykownych zachowań nastolatków o których warto, trzeba rozmawiać. 

Wróć