Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Akcja czytelnicza "Głośne Czytanie ze Słodziakami" czyli pokochajmy czytanie.

Klasy I a, I b, I c, I d do 15 listopada 2019 r. brały udział w akcji czytelniczej "Głośne Czytanie ze Słodziakami". Uczniowie ćwiczyli pamięć i koncentrację, pobudzali wyobraźnię. Klasa I a stworzyła dekorację klasy, która nawiązywała do Magicznego Drzewa z Gangu Słodziaków i przesłała relacje z obchodów konkursu "Szkolne Przygody Słodziaków" edycja 2019. Teraz pozostało tylko oczekiwanie na wyniki. Wszystkie klasy w nagrodę za piękne, głośne czytanie otrzymały zakładki i książkę "Gang Słodziaków".

Wróć