Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Akcja zbiórki dla zwierząt zakończona!

Nasza Szkoła zaangażowała się w zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie, która trwała przez cały miesiąc październik. Uczniowie z chęcią przynosili dary w postaci ręczników papierowych i płynów do prania, jakie są niezbędne w funkcjonowaniu schroniska. Za wszelką pomoc i dobre serce DZIĘKUJEMY w imieniu Zwierzaków oraz Prezes Konińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i Kierownika Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie - Pani Marzanny Giantsios.

Jolanta Pietrzyk

Nina Bąkowska

Klub Wolontariatu

Wróć