Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Aktywna przerwa w SIÓDEMCE

We wtorek 16 listopada w SIÓDEMCE odbyła się kolejna AKTYWNA PRZERWA. Działo się wiele! Ideą, która przyświeca tej formie przerw jest... ruch fizyczny. Po długim czasie pandemii i siedzenia przed ekranami monitorów, każdy z Nas potrzebuje sporej dawki pozytywnej energii i ruchu. To okazja do wspólnych ćwiczeń i aktywności. Razem można więcej, wspólnie jest łatwiej, a motywacja zdecydowanie rośnie. Kolejne wspólne przerwy czekają...a my czekamy na nie. Jesteście gotowi? Jeśli tak, trenujcie już dziś....z kolegą, koleżanką, z mamą czy tatą... a nawet sami! Dziękujemy Zosi i Zuzi z 7a oraz Agacie i Łucji z 2a za poprowadzenie akcji!

Wróć