BIBLIOTEKA - POLECA

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie bardzo ważne jest wzajemne wsparcie. Dlatego też biblioteka szkolna zachęca do korzystania z zasobów internetowych zawierających lektury szkolne, inne książki, audiobooki, czasopisma, filmy, można też wybrać się na wirtualny spacer do muzeum. Na razie nie możemy się spotkać, ale możecie poczytać, oglądać, rysować bezpiecznie w domu. Do zobaczenia wkrótce w naszej szkolnej bibliotece. Czekam na spotkanie z Wami. Życzę zdrowia i pasjonującej lektury.

CZYTAMY, SŁUCHAMY, OGLĄDAMY!!!
Polecam strony z książkami i nie tylko:

Stowarzyszenie Unia Literacka przygotowało niezwykłą akcję: UL z książkami, czyli wyjątkowy festiwal literacki. Codziennie o 18 literaci czytają i rozmawiają.
W tygodniu dla młodzieży i dorosłych, a w weekendy dla młodszych czytelników. Wszystkie nagrania dostępne są na stronie Unia Literacka.

Do miłego spotkania w bibliotece.

Pozdrawiam, K. Pawłowska