Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Czy kiedykolwiek pierwszoklasiści zastanawiali się, co kryje się za drzwiami klasy piątej?

Tym razem nie musieli, 5 marca mieli wyjątkową okazję, by zobaczyć w działaniu starszych kolegów podczas niezwykłej lekcji, która przeniosła najmłodszych uczniów w fascynujący świat mitów.

Po zakończeniu zajęć uczniowie wracali do swojej sali z uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi nowych, intrygujących informacji. Spotkanie klasy piątej i pierwszej, nie tylko dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń podczas teatralnych uniesień, ale także zainspirowało uczniów do dalszego odkrywania tajemniczego świata mitologii oraz do dzielenia się swoją pasją z innymi. To właśnie takie wydarzenia pokazują, jak ważne jest otwarcie się na nowe doświadczenia.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek wspólnych przygód obu klas, przed nimi na pewno jeszcze wiele ciekawych i inspirujących chwil.

Wróć