I Szkolny Turniej FIFA na konsoli

Przez dwa popołudnia toczyła się w naszej szkole rywalizacja w I Szkolnym Turnieju FIFA na konsoli. Zgłosiło się 30 uczestników z klas I, II, IV oraz III (gimnazjum), którzy najpierw grali w eliminacjach. Do finałowego etapu dostało się 12 najlepszych. W ostatnim etapie emocji nie brakowało do samego końca. W finale Antek - kl. 2a (FC Barcelona) pokonał Bartka z 3a - gim (Fiorentina). Trzecie miejsce na podium zajął Adam - 3a gim (Juventus), który pokonał Dawida - 4a (Legia). Po interesującym i ciekawym turnieju wszyscy czekają na kolejną edycję. Była to dobra inicjatywa umożliwiająca integrację naszego środowiska uczniowskiego.