Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Jasełka w SIÓDEMCE

Zapach siana na korytarzu, a w salach pomarańczowo-piernikowy nastrój - tak do Siódemki zawitały Święta Bożego Narodzenia. I choć był to czas życzliwości, uśmiechu i dobroci, to niemała grupa dzieci lekko się denerwowała. Zdawali sobie sprawę, jak ważne zadanie czeka ich tego dnia - debiutując na scenie sali gimnastycznej w spektaklu jasełkowym, przedstawić mieli prawdziwy sens Świąt. A to było nie lada wyzwanie dla małych aktorów z klasy 2a i 3a. Dzięki troskliwemu oku pani Moniki, Natalii oraz panom Łukaszowi i Tomkowi spektakl wypadł wyśmienicie, a rozśpiewani kolędami i świątecznymi piosenkami uczniowie, niczym gwiazdy muzyki pop, prezentowali swoje talenty.
Nawet zwierzęta przemówiły ludzkim głosem i życzyły wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wróć