Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Kolędnicy w SIÓDEMCE

Tydzień przedświąteczny obfitował w naszej szkole w niespodzianki. W przygotowaniach do Wigilii i Bożego Narodzenia postanowili nam ,,pomóc" kolędnicy, którzy odwiedzali wszystkie szkolne pomieszczenia. Niesforni goście robili uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły różne psikusy, nakłaniali do wspólnego śpiewania i sprawdzali, czy znamy teksty kolęd oraz pastorałek. Zaskoczenie było tym milsze, że wszyscy dostaliśmy słodkie prezenty. To kolejna inicjatywa uczniowskiego samorządu, która nie miałaby szans powodzenia, gdyby nie zaangażowanie katechety Łukasza Kubackiego.

Wróć