Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Konińska Akademia Filmowa "Otwórz oczy"

26 października 2018 r. klasy III gimnazjum były na filmie "Wicher 2: Na przekór wszystkiemu" w ramach Konińskiej Akademii Filmowej "Otwórz oczy". "Wicher 2: Na przekór wszystkiemu" to ciepłe kino familijne, któremu nie brakuje wdzięku i dobrego humoru. Produkcja stanowi kontynuację filmu "Wicher" (2013). Główną bohaterką filmu jest Mika, która stara się zapobiec bankructwu stadniny, dlatego decyduje się na wzięcie udziału w zawodach jeździeckich. Obraz utalentowanej niemieckiej reżyserki Katji von Garnier udowadnia , że dobro zawsze zwycięża. Pokazuje silną dziewczynę, która nie zawaha się przed niczym, żeby walczyć o swoje ideały. Chronić tych, których kocha. Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś. Warto było zobaczyć ten film.

Wróć