Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Konkurs kulinarny na danie ziemniaczane

W piątek 16 listopada nasze sale lekcyjne zamieniły się w prawdziwe kuchnie. Pole do popisu było duże z uwagi na składnik, jaki odgrywał główną rolę. Był to ziemniak, który mimo swej popularności na naszych stołach - tym razem przybrał nowe oblicza. Przygotowano przepyszne sałatki, ziemniaczane kanapki z farszem, nadziewane ziemniaki, szaszłyki ziemniaczane z dodatkiem kurczaka, były tradycyjne placki ziemniaczane i zapiekanka.W wykonaniu klasy 4a mieliśmy możliwość degustowania aż kilku różnych dań. Wszystkie konkursowe dania wyglądały apetycznie i zachęcały do ich degustacji. Podsumowania konkursu dokonała komisja, która oceniała potrawy z uwzględnieniem ich smaku jak i wyglądu. Dziękujemy wszystkim za udział w kulinarnej przygodzie!

Wróć