Konkurs międzyszkolny czytelniczy - saga "Wiedźmin"

"Jeśli cel przyświeca, sposób musi się znaleźć"
Konkurs międzyszkolny czytelniczy - saga "Wiedźmin" Andrzeja Sapkowskiego.

W międzyszkolnym konkursie czytelniczym ze znajomości sagi "Wiedźmin" Andrzeja Sapkowskiego I miejsce zdobył Dawid Kościelny, uczeń gimnazjum z klasy III a. W etapie szkolnym, który odbył się w bibliotece szkolnej 5 kwietnia 2019 r. wzięło udział 6 uczniów. Etap II (online) odbył się 21 maja 2019 r. Organizatorem konkursu była biblioteka ZSGE w Koninie - pani Ewa Lesień oraz biblioteka Szkoły Podstawowej nr 7 - pani Krystyna Pawłowska. Patronat nad konkursem objęło Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich. Bardzo dziękujemy za współpracę. Gratulujemy nauczycielom i uczniowi.