Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Konkurs recytatorski "Oswajanie Słów"

22 kwietnia 2022 r. odbył się w MDK konkurs recytatorski "Oswajanie Słów". Naszą szkołę reprezentowała szczęśliwa siódemka: Hanna Konstanciak z klasy III c, Joanna Kowalska z klasy III c, Łucja Szymczak z klasy II a, Laura Walczak z klasy III c, Szymon Wysokowicz z klasy II c, Olga Powietrzyńska z klasy IV b, Magdalena Szymańska z klasy IV c. Nasi reprezentanci recytowali wiersze Ewy Mleko, Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej, Aleksandra Fredro, Danuty Wawiłow, Wandy Chotomskiej, Marii Terlikowskiej. Cała grupa odważnie się prezentowała na scenie i "oswajała słowa" w prezentowanych wierszach.
Tytuły Laureatów i nagrody uzyskały w kategorii klas I-III: Joanna Kowalska z klasy III c, w kategorii klas IV - VI: Olga Powietrzyńska z klasy IV b oraz Magdalena Szymańska z klasy IV c. Wielkie brawa! Wszystkim recytatorom życzymy coraz większego "oswajania słów" i przenoszenia się w świat zaczarowanych słów wiersz, książek.

Wróć