Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Książka dla przedszkolaka - akcja

Przedszkolaki jeszcze nie czytają, ale chętnie słuchają, oglądają książki, taka informacja była przez kilka tygodni przy bibliotece szkolnej i na korytarzu. Mogliśmy się przekonać, że uczniowie naszej szkoły potrafią się przepięknie dzielić z innymi i przynieśli książki dla Przedszkola nr 5 "Plastuś". Jaka była radość obdarowanych  widać było  10.12. 2018 r. , gdy książki zawędrowały do przedszkolaków. O czym z wielką przyjemnością informują mali pomocnicy bibliotekarza Gabrysia Wolska, Piotr Szadurski z klas II a, pani Krystyna Pawłowska oraz pan dyrektor Paweł Kawka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zbiórki książek dla Przedszkola nr 5 "Plastuś". Warto pomagać i oglądać uśmiech od ucha do ucha.  

Wróć