Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Matematyczne potyczki

16 marca 2023r. dziewiętnaścioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Uczniowie brali udział w kategoriach wiekowych: Żaczek, Maluch i Beniamin. Wynik bardzo dobry w tym konkursie zdobył Grzegorz Bagrowski uczeń klasy 6b. Wyróżnieni zostali również Paweł Szmagaj klasa 3c, Szymon Wysokowicz klasa 3c, Patrycja Szczecińska klasa 4d. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. 

 31 marca 2023r. pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Konkursie Matematycznym dla uczniów klas VI Szkół Podstawowych „Kto najlepszy” XVIII Edycja pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Koninie. Naszą szkołę reprezentowali Michalina Dylewska, Oliwia Robak, Piotr Szadurski, Grzegorz Bagrowski, Jan Powidzki. Miło jest nam poinformować, że I miejsce w tym konkursie zdobył uczeń naszej szkoły (klasa 6b) Grzegorz Bagrowski. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. 

W poniedziałek w ZSGE w Koninie odbyło się wręczenie nagród i dyplomów za I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych „MAT-INTE-GRA”.  W tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli SIÓDEMKI - Ksawery Kaczmarek i Klaudiusz Kopczyński zostali nagrodzeni za zajęcie II miejsca.

Wróć