Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Mikołajkowa nocka w szkole

Ubierali choinki, robili stroiki świąteczne, przygotowywali upominki – czarowny świat zaklęty w magicznej, szklanej kuli, rozwijali sztukę pakowania prezentów, dekorowali pierniczki, ale przede wszystkim spędzali wspólnie czas.  

Największe emocje wzbudził quiz tematyczny o tradycjach świątecznych. Pierwsza tura wyłoniła zwycięzców w poszczególnych klasach. O laur zwycięstwa zawalczyli: Franek z klasy 5a, Oliwia z 5b oraz Daria z 5c. Ostatecznie konkurs wiedzy o Bożym Narodzeniu wygrała Oliwia. Gratulujemy!  

Piątoklasiści jeszcze długo będą się uśmiechać na wspomnienie niezwykłych, wspólnie spędzonych chwil podczas „Mikołajkowej nocy w szkole”. 

Wróć