Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Nagrody SIÓDEMKI w 22. Wielkopolski Konkurs na Monodram „Młodzi Koryfeusze”

W piątek 5 listopada 2021 roku, w kinie Zachęta w Kleczewie, po obejrzeniu 21 monodramów, komisja artystyczna w składzie Kama Kowalewska-Kulawinek – aktorka Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu Katarzyna Pawłowska – aktorka Teatru Porywacze Ciał z Poznania oraz Krystian Weber – muzyk z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie przyznała nagrody. 

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

W kategoriach I. i II. nagrody otrzymały Joanna Kowalska – uczennica klasy III c oraz Magdalena Szymańska – uczennica klasy IVc. Dziewczyny zaprezentowały kompilacje tekstów Jana Brzechwy oraz Danuty Wawiłow.  

Młodym artystkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Wróć