Nauczanie stacjonarne 18-31.01.2021 r.

Szanowni Rodzice,

w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie.

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom pracować będziemy zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas oraz procedur obowiązujących w naszej szkole.

Wznawia działalność stołówka szkolna, biblioteka, świetlica oraz zajęcia dodatkowe.

Paweł Kawka

Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie