Organizacja pracy szkoły od 4 maja 2021 roku

Szanowni Rodzice,

w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przywracam do nauki stacjonarnej uczniów klas I-III.

Uczniowie klas czwartych i szóstych kontynuują naukę zdalną do dnia 16 maja 2021 roku.

Od wtorku 4 maja wznawia również  działalność, w reżimie sanitarnym, świetlica szkolna, biblioteka i stołówka szkolna.

Jednocześnie przypominam, że w celu zapewnienie właściwego i skutecznego funkcjonowania szkoły obowiązuje Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie oraz postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców w czasie zagrożenia epidemicznego, która znajduje się na stronie internetowej szkoły.

Przypominam również, że na terenie szkoły, w przestrzeniach wspólnych, obowiązuje  zakrywanie nosa i ust przez uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Proszę przećwiczyć z dziećmi techniki zakładania i zdejmowania maseczek.

Zgodnie z aktualnymi, obowiązującymi  przepisami prawa macie Państwo również  obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczki do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej.

Paweł Kawka