Pierwszaki dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie

Uczniowie naszej szkoły w ramach Miesiąca Dobroci dla Zwierząt zaangażowali się w zbiórkę dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Akcja nosiła tytuł „Psia Kość”, a jej inicjatorkami były panie Jolanta Pietrzyk i Nina Bąkowska. Październik już za nami, dlatego nadszedł czas na podsumowanie akcji. Zbierali wszyscy! Mali i duzi, gimnazjaliści i pierwszaki. Zebrano wiele rolek ręczników papierowych, których brakuje w schronisku. Mamy nadzieję, że mogliśmy choć trochę pomóc i wesprzeć czworonożnych przyjaciół, o których pamiętamy nie tylko w październiku, ale cały rok!