Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Podróż na sto stóp

Uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w seansie filmowym pt. "Podróż na sto stóp". Obejrzeli film o młodym człowieku, który stawia pierwsze kroki w biznesie i ma ochotę na sukces. Następnie młodzież wysłuchała dyskusji, której prelegentami byli przedstawiciele Spółdzielni Socjalnej Inter Media i Konińskiej Izby Gospodarczej.

Intermedia to młode, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo społeczne. Powstało z pasji piątki młodych ludzi, którzy postanowili połączyć swoje umiejętności i talenty i razem stworzyć Spółdzielnię Socjalną, działającą w sektorze kreatywnym. Są wydawcami telewizji internetowej - TTR. Spółdzielnia zajmuje się również usługami promocyjnymi i marketingowymi na rzecz osób fizycznych, firm i instytucji.

Wróć