Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Przestrzenie wyobraźni. Za kulisami życia ...

Za nami 45 Konfrontacje Teatrów Amatorskich Przestrzenie Wyobraźni, których organizatorem jest Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie. W konfrontacjach wzięły udział zespoły z Wielkopolski.

Miło nam donieść, że młodzi aktorzy otrzymali wyróżnienie. To dowód na to, że pasja, determinacja oraz zaangażowanie prowadzą do osiągania niezwykłych rezultatów.

Gratulujemy zespołowi teatralnemu Adepci, życzymy dalszych sukcesów na rozmaitych scenach. Niech ich talent oraz pasja nadal inspirują nas wszystkich do odkrywania piękna sztuki oraz nieustannego dążenia do doskonałości…

Wróć