Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Rodzinny konkurs ekologiczny "Eko-Stworek"

Został rozstrzygnięty szkolny konkurs ekologiczny dla rodzin pod nazwą „Eko-Stworek”. Przyznano trzy nagrody dla rodzin: uczennicy klasy IIc Agaty Makuły, uczennicy klasy Ia Karoliny Lewandowskiej oraz ucznia klasy Ic Damiana Przybylskiego.
Zostały przyznane również wyróżnienia dla następujących uczniów z rodzinami: Antoniego Janiaka, Kornelii Goździk, Antoniego Szmańdy, Kacpra Wojcińskiego, Sebastiana Przybylskiego, Gracjana Kostrzewy i Wojciecha Sosnowskiego.
Gratulujemy kreatywnego wykorzystania surowców wtórnych i zachęcamy całą społeczność Siódemki do dbania o naszą planetę. #ChcemyŻyć #TydzieńZiemi_wKoninie

Wróć