SIÓDEMKOWA GALA URODZINOWA

Czekałem na to siedem lat! Witajcie w naszej bajce…. - tymi słowami Dyrektor pan Paweł Kawka rozpoczął Siódemkową Galę Urodzinową, która odbyła się 17 czerwca w Domu Kultury Oskard.
Na uroczystości gościliśmy włodarzy miasta Konina, dyrektorów pobliskich szkół i przedszkoli, przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji, firm oraz pracowników szkoły, uczniów, rodziców i absolwentów.
Było to wyjątkowe wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 70 uczniów, przygotowując pokazy talentów oraz występy artystyczne szkolnego zespołu wokalnego.
Występy poprzedzane były prezentacjami, które ukazywały historię szkoły, innowacje i projekty, spotkania z ciekawymi osobami, osiągnięcia uczniów, działalność Samorządu Uczniowskiego, wolontariatu oraz współpracę z rodzicami.
Podczas gali wręczone zostały SIÓDEMKOWE STATUETKI dla utalentowanych uczniów oraz nagrody za prace konkursowe  - Projekt 7 oraz wiersz o Siódemce.
Goście podziwiali wystawę prac plastycznych naszych uczniów,  Żywe obrazy oraz  prace konkursowe. Mogli też przeczytać egzemplarze Szkolnej Gazetki SIÓDEMKA.
Część oficjalną zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem z tortem. Była to doskonała okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia na Siódemkowej ściance oraz spędzenia czasu w SIÓDEMKOWYM gronie.

Jeszcze raz dziękujemy Przyjaciołom Siódemki, bez których wsparcia nie udałoby się zorganizować tej uroczystości:
•          Miastu Konin, czyli władzom oświatowym naszego miasta w osobie wiceprezydenta pana Witolda Nowaka i kierownik oświaty pani Małgorzacie Hopen
•          Pani Justynie Kałużyńskiej – dyrektorowi Oskardu
•          Panu Michałowi Zawadzkiemu prezesowi zarządu PGKiM
•          Panu Konradowi Maciaszkowi prezesowi spółki Primabiotic
•          Pani Magdalenie Gólczyńskiej z Rady Nadzorczej Zarządu, MPEC Konin
•          Pani Ewie Kulczyńskiej dyrektorce Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
•          Panu Waldemarowi Jaskólskiemu – Prezesowi Zarządu, PWiK
•          Państwu Jadwidze Janiak i Zdzisławowi Benk – właścicielom Zakładu Cukierniczego
•          Pani Marcie Jaskulskiej właścicielce firmy Cogito
•          Pani Małgorzacie Witkowskiej – Dyrektorce „Centrum Hajdasz”