Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 r. przypadał X World Multiplication Table Day, czyli Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie "Siódemki" przyłączyli się do tej akcji, która została podzielona na dwietury. W pierwszej rywalizowali uczniowie klas 4-6. Uczestnicy mieli do rozwiązania quizy z tabliczki mnożenia przygotowane na platformach internetowych oraz zestawy zadań, nad którymi głowili się reprezentanci klas. Chętni mogli również wiąć udział w krótkiej "kartkówce", umożliwiającej zobycie  tytułu eksperta. W drugiej turze przyszedł czas na rywalizację pośród uczniów klas III. Trzecioklasiści swoje umiejętności sprawdzali w konkurnecjach testów i quziów za pomoca monitora interaktywnego.

Wszystkie klasy otrzymali Dyplomy wręczone przez Pana Dyrektora Pawła Kawkę. Zadania i quziy przygotowali nauczyciele matematyki: p. Aleksandra Rosiak i p. Marcin Łęt.

Wróć