Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Szkoła Małego Inżyniera - głosowanie

Staramy się, aby nasi uczniowie byli ciekawi świata, aktywni umysłowo i chcieli pogłębiać swoją wiedzą.

Jesteśmy pewni, że jednym ze sposobów przygotowania ucznia do dorosłego życia jest przekazanie im wiedzy i zmotywowanie do działań poprzez wykorzystanie ciekawych, a przede wszystkim nowoczesnych metod nauczania.

Wiemy, że zarażenie młodych ludzi pasją do robotyki, kreatywności oraz zaangażowania w rozwiązywanie problemów zaprocentuje w przyszłości. Dlatego chcemy zacząć jak najwcześniej naszą przygodę z naukami ścisłymi, robotyką i programowaniem, aby każdy uczeń stał się kiedyś inżynierem swojej przyszłości.

Uważamy, że udział w programie Szkoła Młodego Inżyniera będzie doskonałym wsparciem dla naszych działań.

Oddaj głos na "Siódemkę"

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-782

Wróć