Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Szkolny konkurs recytatorski z okazji Światowego Dnia Poezji

SIÓDEMKA LUBI POEZJĘ ...

W naszej szkole dużo uczennic i uczniów lubi poezję. Świadczy o tym szkolny konkurs recytatorski z okazji Światowego Dnia Poezji, który odbył się 9 i 10 czerwca 2021 r. dla klas I, II, III, IV. Celem konkursu jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji. Mogliśmy posłuchać tekstów o żuku, abecadle, leniu, kwoce, okularach, UFO, Pawle i Gawle, sukienkach Bożenki, księżycu nad Warszawą, ptasich plotkach, molach książkowych czy o chorobie na niby. Wszyscy uczestnicy wykazali się znakomitą znajomością tekstu i świetnym doborem repertuaru. Oto najlepsi z najlepszych:

Klasy I, II:

I miejsce: Kowalska Joanna - klasa II c
Wysokowicz Szymon - klasa I c

II miejsce: Wiśniewski Piotr - klasa I a

III miejsce: Olejniczak Nikola - klasa II a
Walczak Laura - klasa II c

Wyróżnienie: Pawlak Julia - klasa II a

Klasy III, IV:

I miejsce: Szymańska Magdalena - klasa III c
Kaczmarek Nadia - klasa III a

II miejsce: Grzegorz Bagrowski - klasa IV b
Kamiński Filip - klasa III a

III miejsce: Pawłowska Laura - klasa III c

Wyróżnienie: Dylewska Michalina - klasa IV a

Gratulujemy odwagi wszystkim uczestnikom. Miło było Was posłuchać i przenieść się w liryczny świat. Dziękujemy!!! Organizatorki konkursu: pani Krystyna Pawłowska, pani Monika Raźna, pani Anna Zalewska.

Wróć