Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Wakacyjne mobilności edukacyjne, czyli szkolenia kadry Siódemki!

Podczas tegorocznych wakacji  grupa pracowników  naszej szkoły wzięła udział w zagranicznych szkoleniach,  gdzie w szkołach Executive Training Institute i Easy School of Language na słonecznej Malcie oraz w Europass Teacher Academy w zabytkowej Florencji doskonalili swoje umiejętności językowe, posługiwanie się  technologiami komputerowymi, poznawali innowacyjne metody rozwijające kreatywność uczniów, strategie współpracy oraz metody kształcenia przedmiotowo - językowego. 

Mobilności edukacyjne są elementem realizowanego w naszej szkole projektu „W drodze ku nowoczesnej edukacji” w ramach programu Erasmus +. 

 

Wróć