Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Wizyta w Komendzie Miejskiej Policji

Tajniki daktyloskopii i pobieranie odcisków palców, przymierzanie stroju policjanta, alkorzutki w alkogoglach wizualizujących postrzeganie pod wpływem alkoholu, doświadczenia i eksperymenty, zabawy i pokazy... to wszystko i wiele więcej mogli zobaczyć uczniowie klasy 1a podczas Drzwi Otwartych, które odbyły się 27 września w Komendzie Miejskiej Policji w KoninieDodatkową atrakcją był pokaz radiowozu i policyjnego motoru. Było fantastycznie i niezwykle ciekawie dzięki ogromnemu poczuciu humoru i zaangażowaniu policjantów, a dziecięcej radości nie opiszą żadne słowa.

Wróć