XL Jesienne Spotkania Recytatorów

To był piękny dzień, 22 października drogę do Młodzieżowego Domu Kultury naszym młodym adeptkom sztuki recytatorskiej umilały liście połyskujące w rannych promykach jesiennego słońca. W sali widowiskowej dziewczęta, czekając na prezentacje utworów lirycznych, wsłuchiwały się w nastrojowe melodie. W końcu wybrzmiały na scenie słowa w strofy zaklęte. Recytatorzy starali się przekazać widzom pewne prawdy, wzruszyć i rozbawić publiczność. To była prawdziwa uczta dla zmysłów. Madzia, Nadia i Olga oczarowały jurorów.

Zdobyły, nie tylko sympatię widzów i zostały nagrodzone brawami, ale oczarowały również jurorów i otrzymały: Magdalena Szymańska kl. IV c – II miejsce, Olga Powietrzyńska kl. IV b – IV miejsce, Nadia Kaczmarek kl. IV a – VI miejsce.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Duma nas rozpiera! Wszystkich zachęcamy do takich artystycznych aktywności.