Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

XL Jesienne Spotkania Recytatorów

To był piękny dzień, 22 października drogę do Młodzieżowego Domu Kultury naszym młodym adeptkom sztuki recytatorskiej umilały liście połyskujące w rannych promykach jesiennego słońca. W sali widowiskowej dziewczęta, czekając na prezentacje utworów lirycznych, wsłuchiwały się w nastrojowe melodie. W końcu wybrzmiały na scenie słowa w strofy zaklęte. Recytatorzy starali się przekazać widzom pewne prawdy, wzruszyć i rozbawić publiczność. To była prawdziwa uczta dla zmysłów. Madzia, Nadia i Olga oczarowały jurorów.

Zdobyły, nie tylko sympatię widzów i zostały nagrodzone brawami, ale oczarowały również jurorów i otrzymały: Magdalena Szymańska kl. IV c – II miejsce, Olga Powietrzyńska kl. IV b – IV miejsce, Nadia Kaczmarek kl. IV a – VI miejsce.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Duma nas rozpiera! Wszystkich zachęcamy do takich artystycznych aktywności.

Wróć