XVII Powiatowy konkurs na najpiękniejszą pisankę

W marcu 2021 uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wzięli udział w XVII Powiatowym Konkursie Na Najpiękniejszą Pisankę organizowanym przez ZSEU w Żychlinie.

Zadanie uczniów polegało na wykonaniu - w dowolnej technice dekoratorskiej - pisanki, a następnie zrobieniu jej zdjęcia, w miejscu przez siebie zaaranżowanym.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do konkursu, wykonali wiele pięknych prac, z których pięć zostało przekazanych komisji konkursowej.12 kwietnia otrzymaliśmy informację, że uczniowie  Zosia Wojdak z klasy 1a oraz Kacper Kotwas z klasy 2b otrzymali wyróżnienia w konkursie.
Gratulujemy wszystkim uczniom oraz pani Iwonie Pawlaczyk, która była opiekunem artystycznym tego konkursu.