Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

"Z książką Ci do twarzy"

W tym roku Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych był pod hasłem "Z książką Ci do twarzy". Biblioteka szkolna w związku z tym wydarzeniem zaproponowała dla chętnych uczniów konkursy plastyczne. Oto nagrodzeni i wyróżnieni laureaci:
- klasy I - laurka imieninowa dla biblioteki: Aleksandra Filipiak klasa I c, Maria Kamińska klasa I c,
- klasy II - ilustracja do wierszy Jana Brzechwy, Juliana Tuwima: Laura Walczak klasa II c, Łucja Menes klasa II c, Joanna Kowalska klasa II c, Emilia Kulesza klasa II b, Nadia Pospieszyńska klasa II b, Kacper Kotwas klasa II b, Kacper Moliński klasa II b, Alicja Borycka klasa II d, Anna Cybulska klas II d, Julia Ciesielska klasa II a, Victoria Sawa klasa II a, Zuzanna Zielińska klasa IIa, Lena Nejman klasa II a,
- klasy III - ilustracja "Biblioteka moich marzeń": Marta Burak klasa III a, Marcel Czerpak klasa III c, Wiktoria Kujawa klasa III c, Hanna Winkiel III c,
- klasy IV - plakat promujący czytelnictwo i bibliotekę: Grzegorz Bagrowski klasa IV b, Sara Kantorska klasa IV b, Rafał Musiałowski klasa IV b, Julia Kościelniak klasa IV b.
Gratulacje dla laureatów. Do miłego spotkania w bibliotece.

Wróć