Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Nauczyciele

Paweł Kawka

  • Dyrektor, wychowanie fizyczne
  • dyrektor@sp7.konin.pl

Anna Zalewska

  • v-ce dyrektor, język polski
  • a.zalewska@sp7.konin.pl
  • tel. 63 243 11 90 wew. 15

Martyna Andrzejak

  • nauczyciel wspomagający, świetlica
  • m.andrzejak@sp7.konin.pl

Nina Bąkowska

  • edukacja wczesnoszkolna
  • n.bakowska@sp7.konin.pl

Katarzyna Borkowska

  • geografia
  • k.borkowska@sp7.konin.pl

Tomasz Brzeziński

  • edukacja muzyczna, zajęcia techniczne, muzyka
  • t.brzezinski@sp7.konin.pl

Magdalena Dobra

  • edukacja wczesnoszkolna
  • m.dobra@sp7.konin.pl

Lidia Erdmann

  • religia
  • l.erdmann@sp7.konin.pl

Anna Jasińska-Chrapkowska

  • edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki
  • a.jasinska@sp7.konin.pl

Natalia Kalata

  • edukacja wczesnoszkolna
  • n.kalata@sp7.konin.pl

Marzena Kapral

  • edukacja wczesnoszkolna, plastyka
  • m.kapral@sp7.konin.pl

Łukasz Kubacki

  • religia, etyka
  • l.kubacki@sp7.konin.pl

Karolina Kujawa

  • świetlica, edukacja wczesnoszkolna
  • k.kujawa@sp7.konin.pl

Małgorzata Łaskawska

  • edukacja wczesnoszkolna, język angielski
  • m.laskawska@sp7.konin.pl

Marcin Łęt

  • matematyka, informatyka, wychowanie fizyczne
  • m.let@sp7.konin.pl

Karolina Łopuszyńska

  • edukacja wczesnoszkolna
  • k.lopuszynska@sp7.konin.pl

Urszula Mejer

  • język angielski
  • u.mejer@sp7.konin.pl

Jolanta Monia

  • biologia
  • j.monia@sp7.konin.pl

Agnieszka Parus-Włodarczyk

  • edukacja wczesnoszkolna. przyroda
  • a.parus@sp7.konin.pl

Iwona Pawlaczyk

  • plastyka, zajęcia techniczne
  • i.pawlaczyk@sp7.konin.pl

Krystyna Pawłowska

  • język polski, biblioteka
  • k.pawlowska@sp7.konin.pl

Jolanta Pietrzyk

  • wychowanie do życia w rodzinie, pedagog
  • pedagog@sp7.konin.pl

Monika Raźna

  • edukacja wczesnoszkolna
  • m.razna@sp7.konin.pl

Aleksandra Rosiak

  • matematyka
  • m.rosiak@sp7.konin.pl

Joanna Stawowa-Sternad

  • wychowanie fizyczne, logopeda
  • j.sternad@sp7.konin.pl

Jerzy Szwaciński

  • nauczyciel wspomagający, świetlica
  • j.szwacinski@sp7.konin.pl

Marcela Żuchelkowska

  • edukacja wczesnoszkolna, historia, WOS
  • m.zuchelkowska@sp7.konin.pl